Бережемо довкілля

Проект «Зелений пакет - Україна».

Зелені казки

Казки, представлені в даному розділі, написані Всеволодом Михайловичом Гаршином, а також взяті з веб-сайту «Центру екологічної інформації» (http://eco.ks.ua/), де автором є Васильчук В.Б.

Лягушка-путешественница
Жила-была на свете лягушка-квакушка. Сидела она в болоте, ловила комаров да мошку, весною громко квакала вместе со своими подругами. И весь век она прожила бы благополучно — конечно, в том случае, если бы не съел её аист. Но случилось одно происшествие.
Як Листопад зиму знайшов
Сумно якось стало старій Осені. Попросила вона Дощу покликати свого сина Вересня. Той не забарився і прийшов одразу до матусі та ще й зі своїм сином Жовтнем.
Підсніжники
Ще не встигнув повністю розтанути сніг на Лісові галявині, а Підсніжники вже зібралися до гурту і загомоніли весело навперебій
Як квіти подорожували до Віолії
За безкраїми морями, за високими горами, за густими лісами, у країні Ладії жили Ромашка, Фіалка, Медунка, Росичка та Лілія. Жили вони по сусідству з Ясноткою. Вранці прокидалися, росою вмивалися і Святовиту посміхалися. Так у тій країні сонечко називали.
Як Їжачок врятував ялинку
Колись давно, на зеленій Галявинці, під кучерявим Дубком жив сіренький Їжачок. Кирпатий, з чорними намистинками очей і геть без голочок, що ми звикли бачити на ньому сьогодні.
Чому Нічка посварилася з Ранком
У Великому Лісі, серед високих запашних трав, духмяних квітів, у затишній хатинці жили чорна-чорна кішка Нічка і білосніжний песик Ранок.

Зелені ігри

В даному розділі використано матеріали з веб-сайтів «Слово вчителя» (http://konserg.ucoz.ua) та «Природа України» (http://pryroda.in.ua). Також висловлюємо подяку Олександрі Халаїм за надані матеріали екологічних ігор.
Як створити природничу школу
Цей методичний посібник надає практичні рекомендації для проведення природничих занять та створення екологічної стежки. В основі публікації – практичний досвід проекту «Екостежка», який виконувався Українським екологічним клубом «Зелена Хвиля» та Регіональним ландшафтним парком «Міжрічинський» за підтримки Програми МАТРА Посольства Королівства Нідерландів в Україні.
Екологiчний брейн-ринг
Сьогодні у нас «Екологічний брейн-ринг», але не звичайний, а експериментальний.
Екологічна гра “Спасти леопарда”
Екологічна стратегія для юних природоохоронців.
Чудовий приклад того, як потрібно зацікавлювати дітей питаннями охорони природи.
Поширюється безкоштовно.

Немає коментарів:

Дописати коментар